Відгуки про компанію Ozon Shop
- Олександр С.
- Володимир С.
- Покупець
- Артем А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Евгений С.
- Виталий М.
- Євгеній Ж.
- Олег М.
- Дмитро Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продукція хороша, але не в цього продавця. 1.Паста відправили не ту що замовляв.
2. Паста протермінована на 2 роки!
Після коментаря зі мною зв'язались, розказували що паста не зіпсувалась та повернули кошти за пасту.
