
Аккумуляторный пистолет-шприц для герметиков PROFI-TEC PCG20BL POWERLine (2×PT2050HE (4.0 Ач), зарядный)
7 190 ₴
- Нет в наличии
- Код: 006084
+380 (98) 050-31-39
Віктор
- +380 (97) 168-08-00Іван
- +380 (95) 007-48-63Іванка
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пістолет-шприц для герметиків PROFI-TEC PCG20BL – високоякісний інструмент, призначений для зручного та ефективного нанесення герметиків та клеїв та використовувається для ущільнення стиків та щілин у будівельних конструкціях, а також для герметизації вікон та дверей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність балону | 300-600 мл |
| Вага нетто / брутто | 1,81 / 5,34 кг |
| Габарити упаковки | 610×310×90 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість швидкостей подачі | 6 |
| Максимальна сила тиску | 0-6500 Н |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Швидкість спрацьовування | 0-9,6 мм/с |
- Цена: 7 190 ₴




