
Акумуляторний секатор PROFI-TEC HES20BL HomeLine (2×PT2020HL (2.0 Аг), зарядний пристрій)
3 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: 006307
+380 (98) 050-31-39
Віктор
- +380 (97) 168-08-00Іван
- +380 (95) 007-48-63Іванка
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 0,7 / 2,6 кг |
| Габарити упаковки | 340×260×90 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр різу | 25 / 30 мм |
| Кількість положень розкриття лез | 2 |
| Материал лезвия | Высокоуглеродистая сталь |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип ножа | односторонній |
- Цена: 3 490 ₴








