
Будівельний пилосос PROFI-TEC PVC1630 (1600 Вт, 30 л)
13 529 ₴
- В наличии
- Код: 006531
+380 (98) 050-31-39
Віктор
- +380 (97) 168-08-00Іван
- +380 (95) 007-48-63Іванка
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність баку | 30 л |
| Вага нетто / брутто | 15,6 / 17,7 кг |
| Габарити упаковки | 600×375×575 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю живлення | 4,0 м |
| Довжина шланга / діаметр шланга | 2,0 м / 32 мм |
| Максимальна потужність вбудованої розетки | 2000 Вт |
| Максимальна потужність всмоктування | 18 кПа |
| Максимальный расход воздуха | 75 л/хв |
| Максимальный уровень шума | 78 дБ(А) |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номінальна потужність споживання | 1600 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 13 529 ₴










